Вистави та ролі:
Україна в огні 12.05, 17.06 |
Запорожець |
Свої | Томко |
Полковник і птахи 18.05, 26.05 |
Фетісов |
Отелло завтра, 28.04 |
Монтано |
Переклади 19.05, 8.06 |
Джиммі |
Цвіт жакаранди 2.05 |
Пастор |
Вечеря з диваком 29.04, 12.05 |
Франсуа |
Каліка з острова Інішмаан 4.05 |
Лікар МакШеррі |
Закінчив Дніпропетровське державне театральне училище за спеціальністю «Актор театру драми і кіно» (1996).
Закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого, факультет «Організація театральної справи» (2006).
У театрі ім. Лесі Українки з 2021 р.
Театральні работи:
Театр драми і комедії на лівому березі Дніпра:
2018 — Дені Дідро — «Гульвіса» за п'єсою «Le Libertin» Еріка-Емманюеля Шмітта.
2017 — Месьє Аміль — «Життя попереду» за романом Ромена Ґарі.
2015 — Ларрі — «Близькість» Патріка Марбера.
2015 — Олег — «20 років без повітря» за п'єсою Ганни Яблонської «Язичники».
2014 — Петро Максимович — «Радість сердечна, або Кепка з карасями» за оповіданнями Юрія Коваля.
2014 — Бертран — «Корсиканка» Іржі Губача.
2014 — Бахчеєв — «Опискин Фома!» Федора Достоєвського.
Театр Сузір'я:
2017 — Лікар Штоль — «Нетутешній» за п'єсою Карла Ветлінґера «Чи відомий вам Чумацький шлях».
Запорізький театр-лабораторія «VIE»:
2010 — Фелікс — «Сич і Кішечка» Білла Маноффа.
2009 — Чоловік — «Все, нарешті» Петера Турріні
2008 — Бомбіла — «Рейс 1999 або Карма успішності» Леоніда Андронова.
2008 — Володимир — «Годо приходить» Алана Тітлі.
Дніпровський академічний український музично-драматичний театр імені Тараса Шевченка:
2008 — Бертрам — «Все добре, що кінчається гаразд» Вільяма Шекспіра.
2008 — Михайло — «Земля» Ольги Кобилянської.
Дніпропетровський академічний обласний український молодіжний театр:
2013 — Християн-Теодор — «Тінь» Євгена Шварца
2006 — Джордж Пігден — «№13 або божевільна ніч Джорджа Пігдена» Рея Куні.
2005 — Саша — «Квітень в новорічну ніч».
2003 — Мікеле — «Філумена Мартурано» Едуардо Де Філіппо.
2002 — Датан — «Мойсей» Івана Франка.
Чернігівський обласний молодіжний театр:
1999 — Кавалер — «Трактирниця» Карла Ґольдоні.
1999 — Брандахлистова — «Смерть Тарєлкіна» Олександра Сухово-Кобиліна.
1998 — Леандро — «Любов до трьох апельсинів» Леоніда Філатова.
1998 — Верблюд — «Ганчір'яна лялька» Вільяма Ґібсона.
1998 — Лаерт — «Гамлет» Вільяма Шекспіра.
1997 — Петя Трофімов — «Вишневий сад» Антона Чехова.
1997 — Тіберій — «Зачароване коло» Миколи Гоголя.
1997 — Стів — «Трамвай «Бажання» Теннессі Вільямса.
1996 — Служитель бібліотеки / боксер / німецький солдат / поліціянт — «Неймовірний ілюзіон Ерні» Алана Ейкборна.
1996 — Сільва — «Старший син» Олександра Вапилова.
1996 — Граф Альмавіва — «Севільський цирульник» П'єра Бомарше.
Ролі в кіно:
2008г. "Мелодія для катеринки" - Капітан міліції.
2014г. "Пляж" 1,2 серії "Підкидьок" – Чекмарьов і Марченко.
2016г. "Щоб побачити веселку, треба пережити дощ" – Хриплий.
2016г. "Чужа молитва" - Поліцай.
2017г. "Черкаси" - Штурман тральщика U311.
2017г. "Кріпосна" - Павло.
2018г. "Перетинаючи межу" - Психоаналітик.
2018г. "Іловайськ 2014. Батальйон Донбас" - Учитель Яків Львович.
2020г. "Ламані лінії" - Кілер.
2021г. "Між нами" - Старший слідчий Роман.
2021г. "Сковорода" - Павло.
2021г. "Відступники" - Назар Вольфович.
2022г. "Круті заходи" - Граф.
Участь у фестивалях і нагороди:
2003р. Лауреат вищої театральної нагороди Придніпров'я "Надія Січеславни" в номінації "Найкраща чоловіча роль другого плану" за роль Мікеле у виставі "Філумена Мартурано".
2006р. Переможець вищої театральної нагороди Придніпров'я "Надія Січеславни" в номінації "Найкраща чоловіча роль другого плану" за роль Джорджа Пігдена у виставі "№ 13 або божевільна ніч".
2006р. Гран-прі вищої театральної нагороди Придніпров'я "Надія Січеславна" за роль Джорджа Пікдена у виставі "№ 13 або божевільна ніч" Р. Куні.
2008р. Лауреат вищої театральної нагороди Придніпров'я "Січеславна" в номінації "Найкраща чоловіча роль" за роль Бомбіли у виставі "Рейс 1999 або карма успішності" Л. Андронова.
2009р. "Кращий актор фестивалю" Всеукраїнський фестиваль недержавних театрів "Курбалесія" - м.Харків.
2010р. Дипломант Відкритого фестивалю сучасного театру і кіно "Золота Хортиця" - м.Запоріжжя.
2010р. Дипломант Всеукраїнського фестивалю "Золота валіза" - м.Суми.
2010р. Дипломант Міжнародного фестивалю "Гогольфест" - м.Київ,
2010р. Дипломант Міжнародного фестивалю "SOLO" - м.Москва,
2011р. Лауреат у номінації "Краща чоловіча роль" Міжнародного фестивалю "Арт-Окраїна" - м.Санкт-Петербург.
2011р. Лауреат у номінації "Краща чоловіча роль" Міжнародного фестивалю "Homo Ludens" - м.Миколаїв.
2011р. Лауреат у номінації "Краща чоловіча роль" Міжнародного фестивалю "Мельпомена Таврії" - м.Херсон.