У країні казок

Додати в обране
За казками Ганса Крістіана Андерсена
Артем Ємцов, Ірина НовакКатерина Школа, Ірина НовакМарія ГаврилюкАртем Ємцов, Катерина ШколаАртем Ємцов, Ірина Новак

Казка. Вистава без антракту.

Тривалість 1 год.

Вистава йде українською мовою
Прем'єра: 17 квітня 2022 року

Замовлення квитків

3 вересня, субота
12:00

(Інсценування Ольги Гаврилюк)
Режисер-постановник - Ольга Гаврилюк
Художнє оформлення - Ольга Гаврилюк
Музичне оформлення - Марія Гаврилюк

Якщо ви хочете відправитися у чудову подорож до незвичайного королівства, якщо ви хочете побачити спражнього Короля і Принцесу, якщо ви хочете почути, про що співають птахи і розмовляють звичайні предмети, - завітайте до нашої вистави. Ми запрошуємо вас до світу Г.Х. Андерсена та його казок «Соловейко», «Чайник», «Циганська голка», «Принцеса на горошині» та інших…. Будемо раді бачити вас у казковій країні.

Дійові особи та виконавці:

Король  Артем Ємцов
Фрейліна  Ірина Новак
Соловей  Марія Гаврилюк
Принцеса  Катерина Школа

Коментарі:

Ольга
07.08.2022
І знову я потрапила на виставу з участю Ірини Новак ! Це якийсь кайф )) Перевтілення акторки у різні образи - це для мене манія ! А яка ж красива !!
Дитяча вистава ,на якій зовсім не хотілось спати (а таке бувало колись у мене )). Ваша гра ,Ваші рухи справжньої фрейдліни заворожили ))
Всі актори грали чудово ,але гра Ірини для мене - найвище задоволення !
Дякую)
Дітям також сподобалось . Яскраво , є смішні моменти ) Рекомендую!
Мені, дорослій тітці, а дуже сподобалося! Актори чудові, вбрання красиве, дуже смішні пару моментів, адаптованих під сучасність (наприклад, жарт Короля, що Фрейліна головна тільки тому, що одна, бо всі інші уїхали на Західну Україну :)). Музикальний супровід, жива скрипка, влучні вислови і зміст вистави.
Діткам в залі, бачила, теж сподобалося. Аплодували і дарували квіти… єдине хвилювання - щоб не завила сирена, бо тоді вистава переривається і треба іти в метро… але, обійшлося ????!
Дякую, що працюєте в цей складний час…
18.04.2022
Прем'єра казки вдалася! Дякую Усім, хто був причетний до цієі роботи. Зробити виставу в такі короткі (воєнні) терміни - вже успіх!
Окремо хочеться відмітити акторів: Ірину Новак та Артема Ємцова . Ваш партнерський дует, як завжди чудовий. Слово "Вспокойся" з вуст Ємцова - звучало дуже смішно. Цей актор, напевно, з самої простої фрази - може зробити нереальну влучну фразу, яка змусить людей сміятися, або плакати.
А від неймовірно витонченої Фрейліни неможливо було відвести погляд. Ця героїня у виконанні Ірини Новак була дуже яскравою, яка здатна поєднувати в собі дуже багатий спектр емоцій і перевтілень.
Принцеса чудово впоралася з роллю!
Дівчина в ролі Солов'я - філігранно володіла скрипкою. Мелодії були вдало підібрані, бо не відволікали від гри акторів, а тільки доповнювали, роблячи її легшою.
Є одне маленьке «але» стосовно виконавиці ролі Солов’я. Можливо, завадило хвилювання, тому що голос у Марії тремтів усю виставу…

Все одно Усім Дякую!

На мою думку, в такі часи діти потребують позитивних емоцій, тому ця вистава має бути частіше у репертуарі.

Коментувати

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

protect
go_up