Варшавська мелодія

Додати в обране
Л. Зорін
Вячеслав Ніколенко, Аліса ТункевичВячеслав Ніколенко, Аліса ТункевичВячеслав Ніколенко, Аліса ТункевичВячеслав Ніколенко, Аліса ТункевичВячеслав Ніколенко, Аліса ТункевичВячеслав Ніколенко, Аліса ТункевичВячеслав Ніколенко, Аліса ТункевичВячеслав Ніколенко, Аліса ТункевичВячеслав Ніколенко, Аліса ТункевичВячеслав Ніколенко, Аліса ТункевичВячеслав Ніколенко, Аліса ТункевичВячеслав Ніколенко, Аліса ТункевичВячеслав Ніколенко, Аліса ТункевичВячеслав Ніколенко, Аліса Тункевич
Рекомендований вік до перегляду

Лірична драма на одну дію.

Тривалість 1 год. 40 хв.

Вистава йде українською мовою
Прем'єра: 18 грудня 2014 року

Замовлення квитків

9 вересня, п'ятниця
18:00
17 вересня, субота
16:00

Режисер – О. Гаврилюк

Сценографія і костюми – О. Дробна

     Ця вистава - історія кохання, світлого, зворушливого, трохи сумного. Випадкова зустріч у повоєнному місті колишнього фронтовика, який став студентом і вивчає виноробство, та польської дівчини, майбутньої співачки, яка навчається у консерваторії, переросла в міцні, теплі, взаємні почуття. І ось вже незабаром щаслива розв'язка, але... радянська влада вирішила інакше - вийшов урядовий Указ про заборону в СРСР шлюбів з іноземцями ...   

     Мине багато років, перш ніж Віктор та Гелена зустрінуться знову - у кожного своє життя, сім'я. Спогади про першу зустріч ще свіжі і живі, але безглузді умовності, через які неможливо переступити в силу політичних, культурних та етнічних обставин, назавжди заважають героям піднестися над сутністю буття, розпочати все спочатку, з'єднати свої долі і стати щасливими.

Дійові особи та виконавці:

Геля  Аліса Тункевич
Віктор  Вячеслав Ніколенко

Коментарі:

Инна
29.05.2022
Давно хотела попасть на спектакль, но все не получалось, сегодня осуществилась мечта. В спектакле понравилось все: молодые, задорные актеры, костюмы, согласно времени, великолепная музыка, декорации. Почему всегда аншлаг на этот спектакль? Наверное захватывающий сюжет о вечном- история любви, трогательная до слез. Актеры играли с душой, несмотря на тяжелое время, нашли вдохновение и силы, спасибо им большое.Рекомендую к просмотру, такой спектакль интересен всем возрастам.
Елена
15.05.2022
Скажите пожалуйста, в театре остались спектакли на русском языке?
Наталія
23.04.2022
Доброго дня. Чи обов'язково у травні при відвідуванні театру пред'являти сертифікат щеплення чи негативний результат аналізу ковід-19?
Анна
11.01.2022
Прекрасный спектакль, Бесподобная игра актёров, просмотрела на одном дыхании, хотя не являюсь театралкой … Но это - просто восторг!
07.01.2022
На спектакле мы были втроем, три поколения - бабушка, дочка, внучка. Каждую затронуло. Восторг! Браво! Игра актеров выше похвал. Спасибо!!!
Александра
04.12.2021
Огромное спасибо за прекраснейший спектакль!!!
Яна
10.11.2021
Нарешті я потрапила на цю виставу!
Гра, емоції, музика... Це щось неймовірне! Дякую за кожну хвилину!!!
Олег
01.11.2021
Перед этим в театр Леси Украинки ходил на "Джульету и Ромео", досмотреть до конца не смог((( Так испоганить Уильяма нашего Шекспира еще надо было умудриться! Поэтому собираясь на "Варшавскую мелодию" немного опасался, но как оказалось зря. Видел несколько постановок этого спектакля, но эта оказалось лучшей! В этом огромная заслуга Алисы Тункевич. Нисколько не хочу умалить игру ее партнера, он играл хорошо, но Алиса сыграла просто великолепно! ИМХО если это и не идеальное воплощение образа Гели, то очень близко к этому. Браво!
Я полностью погрузился в эту историю. Рекомендую к просмотру. Актерам огромное спасибо. Я думал такие эмоции только раз в жизни...
07.07.2021
Я отримала неймовірну насолоду від вистави. Гра акторів до останньої хвилини тримала мою увагу сфокусованою на кожному відтінку почуття переданого з талановитою детальністю. Зародження, розвиток і втрата кохання тонко проілюстровані у кожному жесті, погляді та русі акторів. Неймовірно реалістично Аліса передала капсульовану у глубині душі зрадженої жінки відчуженість від того, ким жила у подумках багато років і розчарування, а потім ненависть і презріння до того, хто не мав сили боротися за своє щастя. Вячеслав вдало втілив нюанси переживання почуття неосвідченим юнаком, яким його герой залишився попри прожиті роки. Герої постановки багатогранні та у деякій мірі протиречливі заручники своєї епохи. І ця багатогранність була передана повною мірою з грою акторів. Я плакала, сміялась, раділа і сумувала. Дякую за цей спектр емоцій! Варто відмітити чудові музику та костюми. У поєднанні з декораціями вони створили атмосферу повного занурення в історію.

Коментувати

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

protect
go_up